Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
   
 

Warsztaty dla uczestników Klubu Senior+ Nowoczesny wizerunek Seniora

 

W sierpniu na nasze Seniorki czekała bardzo ciekawa propozycja. Miały one bowiem możliwość wziąć udział w darmowych warsztatach z makijażystką i wizażystą. Spotkanie było podzielone na dwie części. W jednej z nich – Panie dowiedziały się jak zadbać o swoją cerę i zrobić „dojrzały” makijaż.

Warsztaty odbyły się u makijażystki Edyty Kozieł – „Ruda Maluje”. Specjalistka opowiedziała o pielęgnacji dojrzałej cery, podstawach makijażu, a także o zagadnieniach związanych z dbaniem o paznokcie. „Ruda Maluje” przedstawiła również zasady doboru odpowiednich kosmetyków do danego typu skóry, co jest bardzo ważne szczególnie dla Seniorów. Druga część – spotkanie ze stylistą w Butiku „Szafirkowo” - dotyczyła zasad dress codu, analizy sylwetki, analizę typu kolorystycznego i odpowiedniego doboru stroju do okazji.

Uczestnicy warsztatów byli bardzo zadowoleni z wizyty, ponieważ dla niektórych była to pierwsza taka okazja, aby móc porozmawiać ze specjalistami odnośnie dbania o siebie i swój wizerunek. Wszystko to w ramach funkcjonowania „Klubu Senior+”.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych w ramach
Programu Wieloletniego ,, Senior+” na lata 2015-2020.