Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
  baner  
 

Porady prawne w ramach Klubu Senior+

 

Zwiększenie u Seniorów świadomości na gruncie porad prawnych było jednym z wielu priorytetów działania Klubu Senior+. Jest to grupa społeczna, która w szczególny sposób wymaga edukacji prawnej, ponieważ w porównaniu do młodego pokolenia, nie miała ona zajęć z zakresu prawa w szkołach, a także często nie potrafi korzystać z pomocy Internetu – nie mając tym samym możliwości zapoznania się z aktualnie obowiązującymi przepisami.


Zajęcia, a także spotkania indywidualne prowadzone były przez radcę prawnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości Seniorzy mieli możliwość uzyskania porady lub informacji. Pozwoliło to na skuteczne uzyskanie odpowiedzi w sprawach urzędowych, mieszkaniowych, majątkowych czy też z zakresu prawa rodzinnego.

W razie potrzeby obecnie również istnieje możliwość uzyskania porady. Zainteresowani Seniorzy proszeni są o kontakt z Janiną Łapczyńską pod numerem telefony: 500 235 713 w celu umówienia konkretnego terminu rozmowy z radcą prawnym.


Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od Zleceniodawcy w ramach Programu Wieloletniego ,, Senior+” na lata 2015-2020.