Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
  baner  
 

Wycieczka członków klubu „Senior+”

Członkowie Klubu Senior+ działającego przy GOPS wraz z chętnymi mieszkańcami naszej gminy, uczestniczyli w wyjeździe do Białego Dunajca w terminie 18-21.07.2021. Plan wycieczki był niezwykle rozbudowany, aby Seniorzy mogli intensywnie spędzić wakacyjny czas.

 

Pierwszym punktem podróży było Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach. Seniorzy mieli okazję uczestniczyć we mszy świętej. Następnie udano się do Białego Dunajca, gdzie po zakwaterowaniu i posiłku uczestnicy wybrali się na spacer po Krupówkach. W kolejnym dniu punktem podróży był wyjazd do miejscowości Sromowce Niżne celem przepłynięcia do Szczawnicy. Tam zwiedzaliśmy miasto, które słynie z wielu atrakcji turystycznych, zaś swoją popularność zawdzięcza głównie wielu walorom przyrodniczym, przepięknym krajobrazom oraz szlakom m.in. na Trzy Korony czy Wysoką. Trzeciego dnia Seniorzy spacerowali po Dolinie Strążyska, a później relaksowali się w Termach Chochołowskich. Czwarty dzień wycieczki również obfitował w atrakcje, tym razem uczestnicy wyjazdu wjechali na Gubałówkę oraz pojechali na Krzeptówki. Wyjazd należy do bardzo udanych i niezwykle intensywnych.

 

Organizatorem wyjazdu był Klub ,,Senior+”. Zadanie zostało współfinansowane ze środków własnych w ramach Programu Wieloletniego ,, Senior+” na lata 2021-2025.