Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
  baner  
 

Spotkanie opłatkowe Klubu ,,Senior+”

 

Już od 2010 roku w Klubie Seniora panuje wspaniała tradycja. Seniorzy spotykają się przed świętami Bożego Narodzenia na spotkaniu opłatkowym. W tym roku „Opłatek” odbył się 17 grudnia w Klubie ,,Senior+” obok Urzędu Gminy w Kowali - Stępocinie. Uczestniczyli w nim członkowie Klubu Seniora, Dariusz Bulski – Wójt Gminy Kowala, Anna Zaleszczyk-kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Ewelina Strycharska – zastępca kierownika, Marta Derlatka - pracownik socjalny, a także koordynator Klubu ,,Senior+ ‘’– Janina Łapczyńska.


Pośród składania życzeń padały piękne słowa: życzono sobie spełnienia marzeń, choć jednego, najskrytszego, samych wielkich kroków ku nowym wyzwaniom, pogody ducha, miłości i powodzenia. A w momencie, kiedy pierwsza gwiazdka wzejdzie na niebie, aby każdy ze zgromadzonych przesłał w myślach życzenia do siebie!


Takie symboliczne, a jak ważne działania i akcje są szansą na integrację mieszkańców gminny oraz ich aktywizację do czynnego uczestniczenia w życiu naszej społeczności lokalnej.