Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
  baner  
 

Konferencja z okazji dnia pracownika socjalnego

 

Podczas konferencji 24 listopada 2022r. z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pt. „Mazowieckie Forum Społeczne. Warszawa 2022” odbyła się gala wręczenia dyplomów uznania dla wyróżnionych w konkursie pracowników pomocy społecznej z województwa mazowieckiego. Celem konkursu było promowanie i nagradzanie pracowników pomocy społecznej, którzy wyróżnili się działaniami mającymi szczególny wpływ na rozwój usług społecznych na Mazowszu.

 

Z dumą i radością informujemy, że wśród wyróżnionych osób znalazła się p. Małgorzata Woźniak – starszy pracownik socjalny, przewodnicząca zespołu interdyscyplinarnego, koordynator zadań na rzecz osób dotkniętych przemocą . Pani Małgosia otrzymała zasłużone wyróżnienie od Marszałka Województwa Mazowieckiego Adama Struzika za zaangażowanie w działania podejmowane w trosce o najbardziej potrzebujących mieszkańców Mazowsza, w podziękowaniu za oddaną pracę i pełną szacunku wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka.

 

Wyróżnienie to dedykowane jest wszystkim pracownikom ośrodka, zarówno pracownikom socjalnym jak również referentom, którzy na co dzień służą pomocą i niezbędnym wsparciem osobom i rodzinom, będącym w trudnej sytuacji życiowej oraz podejmują szereg innowacyjnych działań aktywizujących osoby, rodziny i społeczności.