Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
   
 

Podsumowanie Świątecznej Zbiórki Żywności

Kolejny raz Centrum Wolontariatu przy Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kowali we współpracy ze szkolnym Kołem Caritas działającym przy Publicznej Szkole Podstawowej w Kowali włączyło się w ogólnopolską akcję zbierania żywności w porozumieniu z Radomskim Bankiem Żywności.

Akcja odbyła się od 31 marca do 2 kwietnia 2017 roku w sklepach na terenie gmin: Kowala. Dzielni wolontariusze zebrali 124 kg żywności, która zostanie przekazana najbardziej potrzebującym mieszkańcom naszej gminy. Do akcji włączyło się 11 sklepów spożywczych.

Nasze działanie było możliwe dzięki pracy wielu wolontariuszy skupionych wokół Centrum Wolontariatu. Składamy serdeczne podziękowania szkolnym klubom wolontariusza przy PSP w Kowali, PSP w Mazowszanach, PSP w Młodocinie Mniejszym, PSP w Kończycach- Kolonii, oraz świetlicowemu klubikowi wolontariusza przy Świetlicy Szansa w Kowali. W zbiórkę włączył się także Urząd Gminy w Kowali poprzez transport artykułów spożywczych ze sklepów.

Wszystkim osobom tj. wolontariuszom, koordynatorom klubów wolontariusza, właścicielom i sprzedawcą sklepów, którzy włączyli się w wielkanocną zbiórkę żywności składamy serdeczne podziękowania!