Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
   
 

Projekt „Aktywna Rodzina fundamentem życia społecznego i zawodowego” – wyjazd kulturalno-edukacyjny do kina.

28 października 2018 roku w deszczowe popołudnie 45-osobowa grupa uczestników projektu „Aktywna Rodzina fundamentem życia społecznego i zawodowego wraz z osobami towarzyszącymi wybrała się do kina Helios w Radomiu w ramach działań integracyjnych na seans filmowy „Serce nie sługa”.

 

„Serce nie sługa” to komedia inspirowana prawdziwą miłością. Było dużo śmiechu, wzruszeń i łez, czyli wszystkiego, co towarzyszy w życiu prawdziwej miłości. Główni bohaterzy, przyjaciele Daria i Filip znają się od kilku lat. Filip klasyczny podrywacz, po kolejnej randce postanawia zmienić swoje życie i ustatkować się. Przypomina przyjaciółce o propozycji, którą złożył jej kilka lat temu. Umówili się, że jeśli do trzydziestki obydwoje nie będą
w poważnych związkach, to pobiorą się i wspólnie wychowają dziecko. Przyjaciółka początkowo nie chce się zgodzić lecz w końcu ulega i zgadza na proponowany układ. Przychodzi czas, kiedy każde z osobna musi odpowiedzieć sobie na pytanie, czy łączy ich przyjaźń, czy jednak miłość.

 

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej IX „Wspieranie włączenia społecznego i walka
z ubóstwem Działania 9.1 Aktywizacja społeczno-zawodowa osób wykluczonych
i przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020.