Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
   
 

Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka dla członków Klubu Senior+

Z okazji Dnia Babci i Dziadka  członkowie Klubu Senior+ zostali zaproszeni do PSP
w Kowali na wyjątkowy koncert. Pani dyrektor Małgorzata Konieczna przywitała wszystkich zaproszonych gości i złożyła życzenia seniorom oraz podkreśliła ogromna rolę dziadków w wychowaniu dzieci i  ich szczególne miejsce w rodzinie. Część artystyczną przygotowali uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawców. Każda klasa przygotowała krótki występ, na który złożyły się piosenki i tańce. Członkowie szkolnego zespołu  ludowego „Przepióreczka” wzbogacili program wiązanką tańców ludowych. Seniorzy  nagrodzili małych artystów burzą, jak najbardziej zasłużonych braw. Po zakończeniu części artystycznej Pani wicedyrektor Joanna Kutkowska życzyła seniorom wielu szczęśliwych lat  w zdrowiu
i pogodzie ducha. Wspólnie odśpiewano 100 lat oraz wręczono drobne upominki wykonane przez wnuczęta. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Było wiele uśmiechów, wzruszeń i radości. Babcie i dziadkowie opuszczali szkołę ze wzruszeniem, dziękując za mile spędzone chwile.

 

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły za Zaproszenie

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych od  Zleceniodawcy w ramach Programu Wieloletniego ,, Senior+” na lata 2015-2020.