Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
   
 

,,Ku profesjonalizmowi w OPS w Kowali. Skuteczna pomoc zadowolony klient”

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Kowali realizuje od 1 stycznia 2020 roku projekt ,,Ku profesjonalizmowi w OPS w Kowali. Skuteczna pomoc zadowolony klient” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Projekt zakłada wdrożenie usprawnień organizacyjnych polegających na oddzieleniu pracy administracyjnej od pracy socjalnej oraz usług socjalnych. Celem Projektu jest poprawa obsługi osób zgłaszających się do Ośrodka poprzez zmianę organizacji jego pracy, obejmującą wprowadzenie rozwiązań optymalizujących wykorzystanie kompetentnej kadry.

Od marca br. Ośrodek rozpoczął pracę w nowej strukturze organizacyjnej.

W ramach Działu Pomocy Środowiskowej są wyodrębnione cztery stanowiska:

1.Stanowisko ds. pierwszego kontaktu,

2.Stanowisko ds. świadczeń przyznawanych decyzją,

3.Stanowisko ds. pracy socjalnej,

4.Stanowisko ds. usług.

W ramach projektu istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnej porady następujących specjalistów: terapeuty rodzin, psychologa, prawnika, psychiatry, terapeuty uzależnień.

 

Wszystkich zainteresowanych, uzyskaniem dodatkowych informacji zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektu w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Kowali,

Kowala 105 A, 26-624 Kowala,

kontakt telefoniczny: 48 330-87-83, wew. 21,23,

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

POWER