Strona startowa O nas Aktualności Galeria Kontakt
 
  baner  
 

Klub Seniora

 

Klub Seniora - Młodzi Sercem - Młodzi Duchem

 

Zaczęło się dość niewinnie, w roku 2010, kiedy na drzewach pojawiały się pierwsze pąki kwiatów. Dziś – mamy rok 2012…A my możemy pochwalić się zgraną grupą, niebojącą się wyzwań, realizacją wielu zadań, a uśmiech wciąż gości na naszych twarzach –KLUB SENIORA spełnia swą rolę wzorowo i dzięki temu i Ty również możesz być naszym przyjacielem!

 

Chcesz dowiedzieć się więcej, pragniesz poszerzyć grono bliskich ci osób, wolisz aktywny wypoczynek zamiast biernego, uważasz, ze życie dopiero zaczyna się w kwiecie wieku? Jeśli tak, trafiłeś w dobre miejsce. Strona skierowana jest szczególnie do osób, którzy zainteresowani są naszą pracą oraz ich bliskich, którzy chcą pomóc sąsiadce, babci czy może dziadkowi.

 

HISTORIA

W maju 2010 oficjalnie roku dzięki inicjatywie mieszkańców Gminy Kowala oraz pomysłodawczyni Pani Kierownik powstał Klub Seniora. Początkowo jego kręgi zasilało 15 osób, dziś możemy cieszyć się już licznym, zgranym gronem 30 osób.

 

Wiemy, że dzięki wsparciu i wspólnemu zjednoczeniu możemy stworzyć „coś” wspaniałego, co przyniesie korzyść nam wszystkim. Koordynatorem od początku działania jest specjalista pracy socjalnej Pani Janina Łapczyńska.

 

NASI SENIORZY SĄ:

  • Uśmiechnięci – uśmiech nie schodzi im z twarzy
  • Kreatywni – ich pomysły potrafią zadziwić
  • Każdy znajdzie w nich bratnią duszę

 

CO ROBIMY ?

Podróżujemy, pracy się nie boimy, śpiewać też lubimy. Realizujemy projekty w ramach, których: ćwiczymy na siłowni, organizujemy spotkania z lekarzem. Oprócz tego bawimy się wspólnie na Ostatkach, Balu Karnawałowym, Sylwestrze. Zakres działań jest bardzo szeroki. Oczywiście wciąż planując nowe zadania, A RADOŚĆ TWORZENIA MOŻE BYĆ I TWOIM UDZIAŁEM.

 

Dręczy Cię Samotność

Uważasz, Ze Na Szukanie Lepszego Świata Nigdy Nie Jest Za Późno

Chcesz By Twoje Życie, Było Życiem Z Pasją

Dołącz Do Nas!

 

WSZELKIE INFORMACJE

POD NUMEREM TELEFONU (48) 610 17 60 wew. 58

LUB BEZPOŚREDNIO

W GMINNYM OŚRODKU POMOCY SPOŁECZNEJ W KOWALI